İZMİR KELLE SÖĞÜŞ

kelle söğüş

İzmirim Kokoreç ailesi olarak 2.şubemizi bu yıl Türkiye ‘ nin en meşhur tatil beldelerinden olan Çeşme de açmış bulunmaktayız. Şuan için sadece gel – al ve paket servis olarak hizmet versek te haziran ayın da yasakların azalacağını düşünerek masalarımızı ve benzersiz sıcak servis sistemimizi siz değerli müşterilerimiz için hazırladık . Buca şubemizde olan tüm sakatat ürünlerimiz İzmirim Kokoreç Çeşme şubemiz de de aynı şekilde sunulmaktadır. Gelelim Kelle Söğüşe Nedir ? Kelle söğüş nasıl hazırlanır ?

İzmirin vazgeçilmez lezzetlerinin başında gelen kelle söğüşü sizler için anlatmaya çalışacağız..

Kelle söğüş adından da anlaşılacağı üzere kuzu kellesinden yapılmaktadır. Uzun yıllardır anlaşmalı olduğumuz Balıkesir Susurluk ta bulunan mezbahalarımız dan gelen kuzu kellelerini büyük kazanlarda uzun saatler boyunca yıkıyoruz. Daha sonra dereceli kazanlarımızda helva gibi olana kadar haşlıyoruz. Soğuduktan sonra kelle etlerini kemiklerden ayırıyoruz ve Kelle söğüş dolaplarımıza sizlere sunmak için tek tek ve özenle sıralıyoruz. Siparişinizi verdiğinizde ustalarımız önce soğan domates maydanoz u yine kendimiz yapmış olduğumuz lavaşın içine doğruyor. Sonra ayıklanmış olan kelle etlerini sırasıyla doğruyor . Yanak , dil , göz , badem , iç yanak ve tabi ki beyin . Tuz , Kimyon , Pul biber de atıldı ve işte içi bol Efsane kelle söğüş hazır. Söğüş sevenlerin ağzı sulandı bile 🙂 🙂 🙂

Şubelerimiz de kelle söğüş ve tüm ürünlerimizi her gün tap taze şekilde hazırlıyoruz. Gönül rahatlığı ile tüm sakatat ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Siz de bu benzersiz kelle söğüş lezzetini tatmak isterseniz İzmirim Kokoreç Çeşme şubemize uğramayı unutmayın . Gelemeyenler için paket servisi hizmetimiz de mevcut . Bizi aramanız yeterli çeşme bölgesinin her yerine gönderim yapıyoruz. Google dan bize ulaşmak için çeşme söğüşçüsü yada çeşme kelle söğüş yazmanız yeterlidir.

Çeşme Söğüş Sipariş : 0531 780 12 49

Toptan olarak çiğ yada pişmiş olarak kelle satışı yapmaktayız. Türkiye nin her yerine söğüşlük kelle gönderimi yapılmaktadır. Toptan kelle fiyatı ya da toptan kelle satışı ile ilgili detaylı bilgi almak için www.izmirsakatat.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ya da izmir sakatat toptan hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir kelle Toptan Sipariş Hattı : 0531 782 38 90

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Follow Me!